Polnische Burgen
Aktualität
Mitgliedsname:

Passwort:

Ich möchte heute eingeloggt bleiben

Neu anmelden
blank
blankŁąka Prudnicka - Wersja polska

Schloss in Łąka Prudnicka

  

Legende
Erwähnungen
blankAusflüge (Einloggen)blanktlo
Neuen Thread


Wstyd, wstyd, wstyd. 
2009-01-18  01:19 • Imię/nazwisko/nick
Wstyd że niszczeje! Właśnie przejeżdżaliśmy wracając z nart z pobliskich Zlatych Hor. Widać ten zamek z drogi więc zatrzymaliśmy się. Piękny i duży obiekt. Żal że niszczeje! Wcześniej zwiedziliśmy zamek w Velkich Losinach gdzie zostawiliśmy pieniądze za wstęp. Sporo pieniędzy zostawiliśmy na wyciągu, w wypożyczlni nart i restauracji. Takich jak my jeżdżących do Czech i zostawiających im systematycznie pieniądze jest coraz więcej. Co sądzimy o naszych sąsiadach? Knedle! Pepiki! I dalej dajemy im zarabiać bo sami nie potrafimy uruchomić ani wyciągu, ani wypożyczlni nart. A żeby już zamek odrestaurować i udostępnić go do zwiedzania albo tam obiad zjeść dobry to już science fiction!
 
2005-08-17  20:46 • sylwia
zameczek suuper najlepsze "lochy" hehe tesh tam bywam jest the best!!!!!
 
2005-06-17  03:49 • Soczek
Jak na mój gust to zamek fajny, można na nim zrobić fajny melanż, z resztą jestem tam prawie codziennie i powiem wam, że strasznie szybko się sypie, wczoraj mój kumpel się prawie polamal, spadl 2 pietra w dol ze schodów :) pozdro dla zamkowiczów, robimy impreze na balkonie ;)

Serwis wykorzystuje technologi? cookie w celu uprzyjemnienia u?ytkowania.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem książek o tematyce zamkowej to zapraszam do przejrzenia biblioteczki wystawionej na sprzedaż. Zebrana kwota zasili cel charytatywny.