Polnische Burgen
Aktualität
Mitgliedsname:

Passwort:

Ich möchte heute eingeloggt bleiben

Neu anmelden
blank
blankKończyce Małe - Wersja polskaKończyce Małe - Česká verze

Schloss in Kończyce Małe

  

Legende
Erwähnungen
blankAusflüge (Einloggen)blanktlo
Neuen Thread


 
2006-02-27  20:32 • gabi
wspomnienia
 
2006-02-17  18:06 • andi wisła
a jaki super staw ile godzin sie tam człowiek kąpał za młodego no i rybkęmożna złowić to były czasy
 
2004-09-01  00:41 • HT
Syn mial wesele i nocował w Zamku,całe to otoczenie:zamek,park,woda ,cisza zostawią niezapomniane wspomnienia.Wszyscy chętnie by tam wrócili jeszcze raz.
 
2004-07-04  17:46 • Czarny
Witam wszystkich, ja również pochodzę z Kończyc Małych, wspaniałej miejscowości leżącej na Śląsku Cieszyńskim i również jak Gryg (którego serdecznie pozdrawiam) mam sentyment do tego miejsca. Zapraszam do obejrzenia strony o Zamku Kończyce pod adresem: http://konczycemale.w.interia.pl/zamek/glowna.html Pozdrawiam Czarny... www.czarny.konczyce.pl
 
2003-09-24  17:33 • Magnatuci
Miałem na tym zamku wesele Piękny z zewnątzr i w wewnątrz a ta atmosfera
 
1999-08-03  16:20 • Gryg
Tak sie sklada, ze pochodze z Konczyc M. Wprawdzie mieszkam w Krakowie co jednak nie przeszkadza mi palac nieustajaca miloscia do Konczyc i Slaska Cieszynskiego. Poszperam w swoim archiwum i postaram sie w najblizszym czasie podeslac jakies zdjecia tym bardziej, ze zamek zostal w ostatnich latach gruntownie wyremontowany i prezentuje sie naprawde slicznie. Przewodnik jest wspanialy. Pozdrowienia Gryg P.s. Ide na wp glosowac !

Serwis wykorzystuje technologi? cookie w celu uprzyjemnienia u?ytkowania.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem książek o tematyce zamkowej to zapraszam do przejrzenia biblioteczki wystawionej na sprzedaż. Zebrana kwota zasili cel charytatywny.